Tornado RL-660 Car Amplifier Cable
Tornado RL-660 Car Amplifier Cable
Tornado RL-660 Car Amplifier Cable
Tornado RL-660 Car Amplifier Cable

کابل آمپلی فایر تورنادو Tornado RL-660

‎تومان236,000

مرجع: SP00225

سیم پک ۶ گیج تورنادو مدل RL-660

سیم کشی در سیستم صوتی خودرو یکی از مهم قسمت ها می باشد زیرا بر کیفیت و قدرت سیستم صوتی اثر می گذارد. اگر از لوازم صوتی با بهترین برند یا بالاترین قیمت استفاده کنید ولی سیم کشی مناسب و یا متناسب با قدرت سیستم خود تهیه نکنید ، قطع به یقین صدایی به اندازه هزینه ای که کرده اید نخواهید داشت.

رنگ:

تعداد:

موجود است

ارسال سریع

ارسال سریع

کلیه سفارشات کمتر از 24 ساعت ارسال میشود

پرداخت در محل

پرداخت در محل

پرداخت در محل برای شهروندان تهران

بازگشت وجه

بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تا 3 روز

کیفیت ارسال

کیفیت ارسال

شما سفارش خود را بدون هیچ گونه آسیب دیدگی دریافت می کنید

کابل آمپلی فایر تورنادو مدل RL-660

سیم پک چیست ؟ : استفاده از سیم پک در سیستمهایی که آمپلی فایر وجود دارد الزامی می باشد. سیم پک که به اصطلاح به آن سیم آمپلی فایر گفته می شود پک کاملی است که برای ارتباط بین رادیوپخش با آمپلی فایر و همچنین ارتباط آمپلی فایر با باند و یا ساب ووفر استفاده می شود. سیم پک ها بر اساس گیج رده بندی می شوند. نکته ای که بسیار مهم است در مورد سیم پک ها تعداد رشته سیمهایی است که در آنها بکار برده می شود. هر چه تعداد رشته سیمها بیشتر باشد احتمال افزایش کیفیت صدا و همچنین عدم وجود نویز در سیستم افزایش پیدا می کند.

سیم پک ها از گیج ۰ به عنوان قویترین حالت تا گیج ۸ به عنوان معمولی ترین حالت رده بندی می شوند. سیم پک ها رده بندی بترتیب، گیج ۰،  گیج ۲ ، گیج ۴، گیج ۶ و گیج ۱۰ دارند. استفاده از سیم پک باید مطابق سیستم باشد و انتخاب سیم پک گیج قدرتمند برای سیستمهای معمولی خیلی بصرفه نمی باشد.  همانطور که قبلا گفته شد تنها گیج در رده بندی سیم پک ها مهم نیست بلکه رشته سیمهای درون آنها نیز بسیار مهم است.

تعداد بالای رشته سیمها باعث می شود کیفیت کار این سیم پک فوق العاده بالا باشد سیم پک ۶ گیج تورنادو از محصولات با کیفیت موجود در بازار که زیر مجموعه محصولات کارینا می باشد، تعداد رشته های بالای این سیم امپلی فایر باعث شده کیفیت کار این سیم پک عالی باشد و همین امر دلیل اصلی عدم وجود هیچگونه نویز در سیستم هایی که با این سیم پک نصب شده اند.

برند مرجع
تورنادو - Tornado SP00225
جدول اطلاعات مقادیر
امکانات دیگر دارای 5متر سیم برق 6 گیجکابل برق به طول 5 متریک عدد فیوز مینیاتوری استوانه ای جهت کنترل برق
دیگر مشخصات دارای 1 عدد کابل RCA ریموت دار به طول 5 مترکابل ارت به طول 1 متر
سایر مشخصات کابل بلندگو 18 گیج به طول 5 متر
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.