شرایط و ظوبط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل و صفحه  تلقی می گردد:

 1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@sqshop.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
 3. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 4. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 5. فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 6. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
 7. سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
 8. ارتباط فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی با کاربران از طریق SQshop.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.
 9. فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی، سایت SParkdigi.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

 1. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی درج نموده است.
 2. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
 3. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
 4. مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
 5. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
 6. خریدار با تحویل کالای ارسال شده رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

برای مشاهده کامل قوانین و شرایط استفاده به صفحه شرایط و ضوابط فروش کالا  مراجعه نمایید.

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در محدوده شهر تهران از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه حامل های ارسال انجام می شود.

الف) در مراکز استان و شهرستان (بجز تهران)

 • حمل کلیه سفارشات توسط حامل های ارسال صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط حامل های ارسال ندارد.
 • برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط حامل های ارسال صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت های معرفی شده توسط این شرکت ها که متعلق به حامل های ارسال است استفاده نمائید.
 • مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 • مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به حامل های ارسال به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
 • ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور حامل های ارسال در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
 • هزینه حمل بصورت آنلاین میباشد و مبلغ آن در هنگام سفارش به هزینه محصول افزوده میشود. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت حامل های ارسال و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

ب) در محدوده شهر تهران

 • حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی اسپارک دیجی هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
 • مدت زمان تحویل محموله ها در صورت موجود بودن در انبار در همان روز (خریدهای قبل از ساعت 15) و خریدهای بعد از ساعت 15 یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد در غیر اینصورت زمان تحویل به شما اعلام میگردد (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد).
 • مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

پرداخت در محل برای تهران

در این روش کاربر پس از سفارش محصول از طریق سایت میتواند گزینه پرداخت در محل را انتخاب کند و فرایند ثبت سفارش را دنبال کند،پس از ثبت سفارش ارسال از طریق پیک برای خریدار ارسال میشود و خریدار موظف است پس از دریافت کالا هزینه کالا را به پیک بپردازد (بصورت نقد و یا از طریق کارتخوان)در حال حاضر این ویژگی تنها برای شهر تهران فعال میباشد.

تاریخ 1399/02/10