حمل و نقل و برگشت

ارسال برای شهرستان ها

تیپاکس

ارسال برای شهرستان‌ها در اسپارک دیجی از طریق تیپاکس انجام میشود . زمان ارسال تیپاکس در شرایط عادی بین 1 تا 3 روز کاری میباشد (آخر سال ، اعیاد و شرایط خاص میتواند روی زمان تحویل تاثیر گذار باشد). پس از تحویل کالا به تیپاکس اسپارک دیجی مسئولیتی در قبال زمان تحویل ندارد و در زمان تحویل هیچگونه دخل و تصرفی ندارد ، در صورت نیاز شما برای تحویل کالا در زمان و ساعات خاص میتوانید در هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات سفارش درخواست خود را بنویسید تا بر روی بسته بندی برای تیپاکس قید شود . در صورتی که شهرستان شما فاقد شعبه تیپاکس میباشد اسپارک دیجی از طرق دیگر کالا را برای شما ارسال میکند باربری . 

باربری

در صورتی که کالاهای شما در تعداد بالا باشند و یا وزن آنها بیش از حد شود برای صرفه جویی در هزینه ارسال برای شما و با درخواست شما اسپارک دیجی کالاهای شما را از طریق باربری برای شما ارسال میکند (این مورد کاملا اختیاری میباشد).

پیک

ارسال در تهران از طریق پیک انجام میشود و هزینه آن بین 35 تا 80 هزار تومان متغیر میباشد ، زمان تحویل کالا از طریق پیک نیز 24 ساعت کاری میباشد(اسپارک دیجی تمام سعی خود را میکند در همان روز و در کمترین زمان کالا را بدست شما برساند) . در صورت پرداخت بصورت پرداخت در محل شما مبلغ سفارش بهمراه هزینه ارسال را به مامور اسپارک دیجی پرداخت میکنید ، پرداخت شما از طریق کارتخوان انجام میشود .

عودت کالا 

   کالا را چطور ارسال کنید؟

-  لطفاً قبل از هر اقدامی  با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید (02166709001) .

-  از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش اسپارک دیجی جداً، خودداری کنید .

-  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید) .

-  فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.

-  کالای خریداری شده را داخل پاکت یا کارتن جداگانه‌ای قرار دهید و از نوشتن آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته یا جعبه اصلی خودداری کنید .

- شما میتوانید از طریق شرکت پست و یا تیپاکس کالای خود را برای دفتر اسپارک دیجی ارسال نمایید .